Sadece konut değil aslında bir yaşam sunuyoruz

Üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunuyoruz. Karlife İnşaat Taah. Müteahhitlik markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.

VİZYON & MİSYON

Kurulduğundan buyana yakalamış olduğu büyüme ivmesini, iyi eğitilmiş yüksek kaliteli kadrosu , asla vazgeçmeyeceği ‘güven’ ilkesi ve ‘kaliteden herkes sorumludur’ anlayışı ile önümüzdeki yıllara taşımaya kararlı olan Karlife, gelecekteki başarılarının meyvelerini sosyal ,kültürel ve çevre projelerine yapacağı katkılarla paylaşmayı hedeflemektedir.Mutluluklarını her şeyden üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarına önem verdiğimiz, en büyük önceliğimiz müşterilerimizdir…

HAKKIMIZDA

Firmamız yurt içinde ve yurt dışında genel müteahhit ve inşaat firması olarak prestijli konutlar , okul , hastane , yurt , otel ve sanayi tesisleri projelerinin anahtar teslimi yapımını gerçekleştirmektedir. Tüm projelerimizi ayrı bir kar merkezi haline getirmenin yanı sıra , stratejik düşünmek , etkin karar alma politikalarını geliştirmek , iş yapımı sürelerini kısaltmak, maliyetleri minimuma indirmek ve kaliteyi sürekli arttırmak için yönetim sistemlerimizi devamlı olarak gözden geçirmekte ve yenilenmekteyiz.

Güven

Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir.Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

Kalite

Firmamız kurulduğu günden bu yana üstün teknnoloji , yüksek marka kalitesi ile her zaman yanınızda.İnşaatın yanında taahhüt , satış ve hizmet süreçlerindede kalitemizi sürdürüyoruz

Müşteri Memnuniyeti

Yüksek standartlı,kaliteli hizmet,kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyor , Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyuyoruz.

Uygun Fiyat

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.
Facebook
Facebook